Promocja kredytu konsolidacyjnego: ,,Bezpieczna konsolidacja II" w Alior Bank

Przenieś swoje kredyty do Alior Bank i zyskaj kredyt konsolidacyjny z niską prowizją oraz oprocentowaniem

Kredyt to szansa na realizację naszych marzeń i planów, a jednocześnie zobowiązanie na wiele lat. W sytuacji, gdy spłacamy już jeden kredyt, a potrzebna nam dodatkowa gotówka możemy wziąć kredyt konsolidacyjny. Obecnie poprawiła się sytuacja w sektorze bankowym i wiele banków udziela kredytu konsolidacyjnego bez prowizji. Alior Bank w promocji: ,,Bezpieczna konsolidacja II" oferuje kredyt z 0% prowizji oraz z niskim oprocentowaniem w wysokości 6,2%. Promocja trwa od 15.04.2021 r. do odwołania.  Aby skorzystać z promocji wystarczy przenieść do Alior Banku minimum jedną pożyczkę lub kredyt i połączyć je w jeden wygodniejszy kredyt. 

Czytaj więcej: Promocja kredytu konsolidacyjnego: ,,Bezpieczna konsolidacja II" w Alior Bank

Przenieś swoje kredyty do mBanku

Konsolidacja zobowiązań finansowych w mBank

Kredyt konsolidacyjny to połączenie wszystkich Twoich zobowiązań, które posiadasz w innych bankach w jeden w mBanku. Jedna miesięczna rata umożliwia większą kontrolę nad domowym budżetem. Mbank umożliwia również dobranie dodatkowej gotówki do 100% sumy konsolidowanych środków. Do mBanku można przenieść spłatę: kredytów gotówkowych, kredytów ratalnych, kredytów samochodowych, kart kredytowych, czy też kredytu odnawialnego. Spłatę kredytu konsolidacyjnego można rozłożyć na maksymalnie 10 lat. 

Czytaj więcej: Przenieś swoje kredyty do mBanku

Pożyczka konsolidacyjna w Kasie Stefczyka

Pożyczka FIT w Kasie Stefczyka

Pożyczka FIT to kredyt konsolidacyjny, nawet do 160 000 zł, pozwalający połączyć swoje zobowiązania z różnych instytucji finansowych takie jak: pożyczki gotówkowe, ratalne, kredyty samochodowe, karty kredytowe, czy kredyty w rachunku płatniczym. FIT pożyczka została wybrana najtańszą pożyczką konsolidacyjną w 2020 r. (według rankingów 17 banków). 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w Kasie Stefczyka

Kredyt konsolidacyjny przez internet w Bank PEKAO

Kredyt konsolidacyjny online w Bank Pekao

W Bank Pekao można otrzymać kredyt konsolidacyjny z  0% prowizji od kwoty konsolidowanych środków oraz na dowolny cel do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczę możemy spłacać po 3 miesiącach od jej przyznania. Maksymalna wysokość kredytu o jaki możemy się starać wynosi 200 000 zł. Nie ma konieczności zakładania konta osobistego, kiedy staramy się o tą pożyczkę. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny przez internet w Bank PEKAO

Pożyczka konsolidacyjna w Bank Millennium

Pożyczka konsolidacyjna w Bank Millennium

Przenieś swój kredyt do Bank Millennium i zyskaj niską ratę oraz atrakcyjne oprocentowanie. Bank Millennium w promocji oferuję 0% prowizji od kwoty konsolidowanych środków. W banku tym mamy również zapewnioną gwarancję najniższego oprocentowania. Oferta ta polega na tym, że jeśli znajdziemy tańszą ofertę od tej, którą oferuje nam Bank Millennium, to bank obniży nam oprocentowanie i odsetki. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w Bank Millennium

Kredyt konsolidacyjny w Santander

Kredyt konsolidacyjny w banku Santander 

Z Santander Bank korzysta ponad 5 mln zadowolonych klientów. Bank został wyróżniony w rankingu na najlepszy kredyt gotówkowy i zajął w nim III miejsce. W swojej ofercie Santander Bank posiada kredyt konsolidacyjny. Maksymalna kwota o jaką można się starać wynosi: 300 000 zł. Aby otrzymać kredyt w wysokości 300 000 zł zaangażowanie Pożyczkobiorcy w niezabezpieczonych produktach kredytowych w całym sektorze bankowym i pozabankowym nie może przekraczać pięćdziesięciokrotności dochodu netto i kwoty 500 000 zł. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny w Santander