Połącz pożyczki i kredyty w jedną ratę w atrakcyjnej ofercie kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank

Atrakcyjny kredyt konsolidacyjny do 200 000 zł w Alior Bank

Z oferty kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank mogą skorzystać Klienci, którzy 17.12.2021 r. nie posiadali w Alior Bank pożyczek bądź kredytów konsolidacyjnych. W Alior Banku można wziąć kredyt konsolidacyjny na kwotę 200 000 zł. Okres spłaty można rozłożyć nawet na 10 lat. Alior Bank cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków. 

Czytaj więcej: Połącz pożyczki i kredyty w jedną ratę w atrakcyjnej ofercie kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank

Super oferta konsolidacji w Alior Bank z 0 zł prowizji

Super oferta pożyczki konsolidacyjnej w Alior Bank z 0% prowizji

Alior Bank prowadzi aktualnie promocję swojego kredytu konsolidacyjnego. Wystarczy przenieść do Alior Bank minimum jedną pożyczkę bądź kredyt oraz przy okazji wnioskować o dodatkową gotówkę na swoje potrzeby. Łączna kwota konsolidowanych pożyczek i kredytów powinna wynosić minimum 10 tysięcy złotych. W ramach promocji zyskać można kredyt konsolidacyjny na dogodnych warunkach z prowizją w wysokości 0 zł oraz oprocentowaniem w wysokości od 8% do 8,5%. Wysokość oprocentowania jest zależna od kwoty kredytu konsolidacyjnego. 

Czytaj więcej: Super oferta konsolidacji w Alior Bank z 0 zł prowizji

Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z extra gotówką

Pożyczka konsolidacyjna z extra gotówką w PKO Bank Polski

Pożyczkę konsolidacyjną w PKO BP można przeznaczyć na spłatę innych kredytów i pożyczek np. chwilówek, gotówkowych, samochodowych, odnawialnych, ratalnych oraz kart kredytowych przenoszonych do PKO Banku Polskiego z innych banków i instytucji finansowych. Przenosząc kredyty i pożyczki do banku można uporządkować swoje finanse, odciążyć domowy budżet i spłacać jedną niską ratę. Spłacając wszystkie zobowiązania finansowe można również ubiegać się o dodatkową gotówkę na dowolny cel. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z extra gotówką

Przenieś swoje raty do Santander Bank

Zamień raty na jedną wygodną ratę w Santander Bank

 Do Santander Bank możesz skonsolidować w jeden kredyt kredyty gotówkowe z banku Santander, a także połączyć kredyty z innych banków (kredyty gotówkowe i ratalne, pożyczki, karty kredytowe, limity kredytowe w kontach) udzielone w PLN. Atutem tego kredytu jest brak prowizji od kwoty konsolidowanych kredytów z innych banków. Oprocentowanie kredytu jest stałe przez okres 24 miesięcy i wynosi: 10,99%. 

Czytaj więcej: Przenieś swoje raty do Santander Bank

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas 0% prowizji do 200 000 zł

Kredyt konsolidacyjny w banku BNP Paribas z 0% prowizji do 200 000 zł 

Do BNP Paribas można przenieść kredyty: kredyty/pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty samochodowe, kredyty w rachunku bankowym oraz karty kredytowe. Konsolidacji nie podlegają: kredyty konsolidacyjne, kredyty mieszkaniowe oraz kredyty hipoteczne. Minimalny okres kredytowania wynosi 6 miesięcy, a do banku można przenieść kredyt o minimalnej wysokości w kwocie 1000 zł. Atutem tej pożyczki jest oprocentowanie stałe w wysokości 8,99%. Dlaczego warto wziąć kredyt w BNP Paribas ? Warto, ponieważ można pozbyć się spłaty wszystkich swoich zobowiązań, można dobrać dodatkową gotówkę i spłacać, tylko jedną ratę, którą można rozłożyć na tak długi okres, że nie będzie obciążać domowego budżetu. Kredyty w BNP Paribas były wielokrotnie nagradzane jako najlepsze na rynku. 

Czytaj więcej: Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas 0% prowizji do 200 000 zł

Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z niską prowizją

Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z niską prowizją

W PKO BP można zyskać wraz z pożyczką konsolidacyjna dodatkową gotówkę do 30% wartości przenoszonych kredytów. Oprocentowanie pożyczki wynosi 7,20% i jest porównywalne do oprocentowania udzielanego w konkurencyjnych bankach. Pożyczkę można wziąć w serwisie iPKO, IKO  bądź zamawiając rozmowę z doradcą banku. 

Czytaj więcej: Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP z niską prowizją