Parametry kredytu hipotecznego w BNP Paribas

Symulacja kredytu hipotecznego w BNP Paribas

Jeśli masz już wybraną nieruchomość i zastanawiasz się jak ugryźć temat kredytu hipotecznego to przyjrzyj się ofercie w BNP Paribas. Dzięki symulatorowi kredytu dowiesz się ile zapłacisz raty za wybraną przez siebie nieruchomość oraz określisz swoją zdolność kredytową. Dodatkowo w BNP Paribas można zyskać kredyt hipoteczny od 0 zł prowizji oraz z oprocentowaniem stałym w wysokości 7,40% od 5 do 10 lat. 

Czytaj więcej: Parametry kredytu hipotecznego w BNP Paribas

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Na ostateczne warunki kredytu proponowane przez bank wpływa szereg czynników. Są to między innymi wysokość uzyskiwanych dochodów, rodzaj zatrudnienia (umowa na czas określony czy nieokreślony, działalność gospodarcza itp.), liczba osób w gospodarstwie domowym, czy historia w Biurze Informacji Kredytowej. Znaczenie ma również kwota kredytu, wartość zabezpieczenia i wkład własny. Dla banku najistotniejszym czynnikiem przy oferowaniu kredytu hipotecznego będą przede wszystkim uzyskiwane dochody przez klienta. Podczas rozmowy z doradcą banku warto porozmawiać również o ubezpieczeniu nieruchomości od zdarzeń losowych. Warto zapytać konsultanta również o wymagane dokumenty, które są niezbędne do otrzymania kredytu hipotecznego oraz o czas obsługi wszelkich formalności. Kredyt w BNP Paribas jest kredytem oferowanym z naprawdę niską marżą w porównaniu do konkurencyjnych banków. Klient zyskać może nawet do 15% kwoty kredytu na dowolny cel. 

Czytaj więcej: Kredyt hipoteczny w BNP Paribas

Promocja kredyt hipoteczny bez prowizji w Bank Millennium

Kredyt hipoteczny bez opłaty za prowizje

W ramach promocji klient może otrzymać kredyt hipoteczny bez prowizji. Kredyt hipoteczny w Bank Millennium to kredyt na cele mieszkaniowe - za środki z kredytu klient może kupić wymarzone mieszkanie bądź wybudować dom. Prowizja 0% ważna jest dla wniosków o kredyt hipoteczny, kredyt hipoteczny ,,Mieszkanie dla Młodych", kredyt konsolidacyjny i pożyczkę hipoteczną złożonych do 30.04.2017 r.

Czytaj więcej: Promocja kredyt hipoteczny bez prowizji w Bank Millennium

Porównanie kredytów hipotecznych październik 2016

Ranking kredyt hipoteczny październik 2016

Zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania bądź budowę domu to ważna życiowa decyzja, która pozwala zrealizować marzenie o własnej nieruchomości. Również wiążę na długi czas z bankiem - dlatego decyzja o wyborze kredytu powinna być starannie przemyślana. 

Czytaj więcej: Porównanie kredytów hipotecznych październik 2016

Tani kredyt hipoteczny wrzesień 2016

Tani kredyt hipoteczny wrzesień 2016

W czołówce najchętniej wybieranych kredytów hipotecznych są banki: PKO BP, Pekao i bank BPS. Zestawienie prezentuje podstawowe parametry kredytów hipotecznych. Ubiegając się o kredyt hipoteczny w kilku bankach, klient ma lepszą kartę przetargową. Kiedy otrzymamy ofertę z wybranego banku, możemy ją przedstawić w innym banku, aby sprawdzić kto zaproponuje nam lepszą umowę. 

Czytaj więcej: Tani kredyt hipoteczny wrzesień 2016