Promocja kredytu gotówkowego w maju 2021 w mBank

Kredyt gotówkowy bez prowizji w promocji kredytu w mBank

Mbank na majówkę przygotował kredyt gotówkowy, który można otrzymać z prowizją w wysokości od 0% do 1%. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpisanie kodu: ,,MAJ" we wniosku o kredyt gotówkowy. Jeśli klient zdecyduje się na kredyt z ubezpieczeniem, to prowizja będzie wynosić 0%. Klienci, którzy nie zdecydują się na ubezpieczenie kredytu otrzymają prowizję w wysokości 1%. Promocja trwać będzie do 24.05.2021 r. 

Czytaj więcej: Promocja kredytu gotówkowego w maju 2021 w mBank

Tani kredyt gotówkowy maj 2021

 

Tani kredyt gotówkowy ranking maj 2021

W maju oferta kredytów i pożyczek bankowych nie uległa zmianie. Niemal każdy bank udostępnia możliwość udzielenia kredytu przez internet bez wychodzenia z domu. Szybki kredyt przez internet można wziąć w Alior Banku. Pożyczkę bez prowizji otrzymamy korzystając z promocji w Credit Agricole dla nowych klientów. Kredyt bez prowizji otrzymamy również w promocji w Getin Bank. ING Bank Śląski również prowadzi promocję polegającą na tym, że klient otrzyma pożyczkę bez prowizji pod warunkiem, że ubezpieczy pożyczkę i kwota pożyczki będzie wynosić minimum 4000 zł. W maju pożyczkę bez prowizji możemy wziąć również w promocji kredytu gotówkowego w mBank, 

Czytaj więcej: Tani kredyt gotówkowy maj 2021

Szybki kredyt gotówkowy online z ubezpieczeniem bez prowizji

Szybki kredyt gotówkowy online w Santander 

Do 31.05.2021 r. w Santander Bank trwa promocja, gdzie kredyt gotówkowy udzielany jest bez kosztów prowizji. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie wniosku o szybki kredyt gotówkowy online w systemie bankowości online lub przez aplikację mobilną od kwoty 10 000 zł do 40 000 zł oraz ubezpieczenie kredytu. Kredyt skierowany jest do klientów banku Santander Bank, którzy posiadają konto w tym banku. 

Czytaj więcej: Szybki kredyt gotówkowy online z ubezpieczeniem bez prowizji

Kredyt dla emeryta

Kredyt dla seniora z prowizją 5% w Bank Pocztowy

Kredyt dla osób utrzymujących się jedynie z emerytury oferuje w promocji Bank Pocztowy. Emeryci mogą zyskać kredyt z niską prowizją w wysokości 5%. Maksymalna kwota kredytu o jaki może ubiegać się klient wynosi 5000 zł. Spłatę można rozłożyć na 36 rat. Oferta jest aktualna do 30.06.2021 r. O kredyt można ubiegać się w placówkach Poczty Polskiej.

Czytaj więcej: Kredyt dla emeryta

Kredyt na EkoWydatki w Bank Pocztowy

Kredyt na Eko Wydatki w Bank Pocztowy

Tani kredyt na sfinansowanie celów ekologicznych możemy otrzymać w Banku Pocztowym. W ofercie banku jest Kredyt na Eko Wydatki. Maksymalna kwota kredytu o jaki możemy się starać wynosi: 50 000 zł, a spłatę możemy rozłożyć na 10 lat. Kredyt możemy przeznaczyć między innymi na zakup paneli słonecznych, pomp ciepła, czy też zakup drzwi i okien. Oferta obowiązuje do 30.06.2021 r. 

Czytaj więcej: Kredyt na EkoWydatki w Bank Pocztowy

Kredyt online w Santander Bank z prowizją w wysokości 3,2%

Kredyt bez wychodzenia z domu w Santander z prowizją w wysokości 3,2%

Na początku tego miesiąca wystartowała promocja kredytu gotówkowego w Santander Bank. W ramach promocji kredyt udzielany jest z niższą prowizją w wysokości 3,2%. Maksymalna kwota o jaką może starać się Kredytobiorca wynosi: 30 000 zł (łącznie z kosztem prowizji oraz kwotą składek z tytułu ubezpieczenia). Spłatę można rozłożyć maksymalnie na 120 rat. Kredyt można otrzymać załatwiając wszelkie formalności online. 

Czytaj więcej: Kredyt online w Santander Bank z prowizją w wysokości 3,2%

Pożyczka gotówkowa w Bank Millennium z prowizją 0 zł

Pożyczka gotówkowa w Bank Millennium z prowizją 0 zł i RRSO: 15,32%

W promocji w Banku Millennium można wziąć pożyczkę bez prowizji. Promocja skierowana jest do nowych klientów oraz osób, które w ostatnich 12 miesiącach nie posiadały pożyczki konsolidacyjnej lub gotówkowej w banku. W promocji można otrzymać pożyczkę na preferencyjnych warunkach bez kosztów prowizji ze stałą ratą. W promocji można wziąć pożyczkę na kwotę: 5000 zł, 10 000 zł, 15 000 zł i 20 000 zł. Pożyczka udzielana jest z ubezpieczeniem od utraty pracy, czy choroby. Pieniądze można otrzymać na dowolny cel. 

Czytaj więcej: Pożyczka gotówkowa w Bank Millennium z prowizją 0 zł