Szybka pożyczka dla przedsiębiorców w bank Pekao

Szybka pożyczka dla firm na dowolny cel w bank Pekao

Jeśli Twoja firma ma problem z płynnością finansową i potrzebujesz szybko gotówki, to warto przyjrzeć się ofercie kredytu firmowego w bank Pekao. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel lub przeznaczyć je na spłatę zobowiązań finansowych. Bank Pekao reklamuje swoją pożyczkę jako szybką, którą przedsiębiorca otrzyma do 300 000 zł. Spłatę można rozłożyć na okres 84 miesięcy. Prowizja wynosi 0%.  O oprocentowanie pożyczki warto zapytać doradcę banku, ponieważ sektor bankowy przechodzi trudny okres ze względu na ciągłe podwyżki NBP. Kredyty w Bank Pekao cieszą się zainteresowaniem Polaków. Bank ma naprawdę dobrą renomę. Zapytanie o dokładne koszty pożyczki i pokazanie umowy przez konsultanta banku nie jest dla klienta w żaden sposób wiążące. Umowy nie trzeba podpisywać jeśli warunki nie będą nam odpowiadać. Oferta skierowana jest dla nowych klientów, którzy w okresie ostatnich 6 miesięcy nie mieli rachunku firmowego w Bank Pekao. 

Czytaj więcej: Szybka pożyczka dla przedsiębiorców w bank Pekao

Kredyt firmowy bez wizyty w banku w ofercie Alior Bank

Kredyt firmowy bez odwiedzania banku w ofercie Alior Bank

Potrzebujesz szybko gotówki na działanie swojej firmy ? Nie masz czasu na odwiedzanie placówki bankowej ? Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, to warto przyjrzeć się ofercie kredytu dla firm w Alior Bank. Kredyt na selfie dla firm jest skierowany do nowych i obecnych klientów banku, którzy prowadzą mikrofirmy, o rocznych przychodach w wysokości do 5 mln złotych oraz małe firmy o rocznych przychodach od 5 mln złotych do 20 mln złotych. 

Czytaj więcej: Kredyt firmowy bez wizyty w banku w ofercie Alior Bank

Kredyt firmowy w Bank Pekao z 0% prowizji w promocji

Kredyt firmowy bez prowizji w Bank Pekao

Bank Pekao w swojej ofercie ma dwa kredyty firmowe: Pożyczkę Przekorzystną Biznes oraz kredyt Biznes Limit. Atutem każdej z tych ofert jest brak opłaty za prowizję. Obie oferty pomagają zyskać finansowanie do 300 000 zł. Minimalna kwota o jaką można się starać wynosi 5000 zł. Oferta jest skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy i rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów. Pożyczka i kredyt bez prowizji jest udzielany klientom, którzy w okresie 6 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku, nie posiadali rachunku w Bank Pekao, wyrażą wszelkie zgody marketingowe oraz do 30.06.2022 r. podpiszą umowę o pożyczkę Przekorzystną Biznes. O szczegółach można się dowiedzieć przechodząc na stronę banku

Czytaj więcej: Kredyt firmowy w Bank Pekao z 0% prowizji w promocji

Kredyt dla firm do 300 000 zł w Bank Pekao

Kredyt firmowy do 300 000 zł w Bank Pekao z 0% prowizji

O kredyt firmowy w Bank Pekao mogą ubiegać się osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy i rozliczają się w formie książki przychodów i rozchodów. Bank Pekao ma dwa warianty kredytów dla firm w swojej ofercie: pożyczkę przekorzystną biznes oraz biznes limit. Firma może zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 5000 zł do 300 000 zł. Kwotę pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

Czytaj więcej: Kredyt dla firm do 300 000 zł w Bank Pekao

Kredytmarket - kredyt dla przedsiębiorców

Kredytmarket - kredyt dla firm

Kredytmarket to idealny kredyt dla przedsiębiorców. Kredyt można załatwić szybko i to bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu można załatwić przez internet. Kredyt w 100% jest udzielany szybko przez internet. Decyzja o przyznaniu pożyczki udzielana jest bardzo szybko, bo zaledwie w 15 minut. 

Czytaj więcej: Kredytmarket - kredyt dla przedsiębiorców

Kredyt dla firm w AASA

Kredyt dla firm do 10 000 zł w AASA

W AASA przedsiębiorcy mogą się starać o szybki kredyt od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Decyzje o przyznaniu pożyczki otrzymamy w jeden dzień. Do złożenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty. Maksymalna wartość kredytu wynosi 10 000 złotych z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Czytaj więcej: Kredyt dla firm w AASA

BIZNest kredyt dla firm

BIZNest kredyt dla firm do 550 000 zł 

Nest Bank oferuje przedsiębiorcom kredyt dla firm na dowolny cel do 550 000 złotych. Spłatę można rozłożyć maksymalnie na 12 lat. Do skorzystania z kredytu wystarczy PIT za ostatni rok obrotowy. Po wypełnieniu formularza i umówieniu się z doradcą, pracownicy banku dojeżdżają we wskazane miejsce. W Nest Banku stawiają na proste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Czytaj więcej: BIZNest kredyt dla firm