Kredyt dla firm do 300 000 zł w Bank Pekao

Kredyt firmowy do 300 000 zł w Bank Pekao z 0% prowizji

O kredyt firmowy w Bank Pekao mogą ubiegać się osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy i rozliczają się w formie książki przychodów i rozchodów. Bank Pekao ma dwa warianty kredytów dla firm w swojej ofercie: pożyczkę przekorzystną biznes oraz biznes limit. Firma może zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 5000 zł do 300 000 zł. Kwotę pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

Czytaj więcej: Kredyt dla firm do 300 000 zł w Bank Pekao

Kredytmarket - kredyt dla przedsiębiorców

Kredytmarket - kredyt dla firm

Kredytmarket to idealny kredyt dla przedsiębiorców. Kredyt można załatwić szybko i to bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności związane z uzyskaniem kredytu można załatwić przez internet. Kredyt w 100% jest udzielany szybko przez internet. Decyzja o przyznaniu pożyczki udzielana jest bardzo szybko, bo zaledwie w 15 minut. 

Czytaj więcej: Kredytmarket - kredyt dla przedsiębiorców

Kredyt dla firm w AASA

Kredyt dla firm do 10 000 zł w AASA

W AASA przedsiębiorcy mogą się starać o szybki kredyt od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Decyzje o przyznaniu pożyczki otrzymamy w jeden dzień. Do złożenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty. Maksymalna wartość kredytu wynosi 10 000 złotych z okresem spłaty do 24 miesięcy.

Czytaj więcej: Kredyt dla firm w AASA

BIZNest kredyt dla firm

BIZNest kredyt dla firm do 550 000 zł 

Nest Bank oferuje przedsiębiorcom kredyt dla firm na dowolny cel do 550 000 złotych. Spłatę można rozłożyć maksymalnie na 12 lat. Do skorzystania z kredytu wystarczy PIT za ostatni rok obrotowy. Po wypełnieniu formularza i umówieniu się z doradcą, pracownicy banku dojeżdżają we wskazane miejsce. W Nest Banku stawiają na proste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Czytaj więcej: BIZNest kredyt dla firm

Pożyczka dla firm bez zaświadczeń w Fura-kasy.pl

Kredyt bez zaświadczeń dla firm w Fura-kasy.pl

Fura-kasy.pl to pożyczka ratalna zabezpieczona pojazdem. Pożyczkę można otrzymać już od pierwszego dnia prowadzenia firmy. Pożyczka udzielana jest w 100% online. Nie trzeba odwiedzać żadnej placówki. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 50 000 złotych. Spłatę można rozłożyć na 48 miesięcy.

Czytaj więcej: Pożyczka dla firm bez zaświadczeń w Fura-kasy.pl

Kredyt Fair w Idea Bank

Kredyt Fair dla firm w Idea Bank

Atutami Kredytu FAIR są niskie oprocentowanie 4,99% dla Klientów, którzy zapewniają wpływy na rachunek zgodnie z warunkami umowy, przejrzyste warunki, brak opłat za udzielenie kredytu, stała dostępność środków czy nawet wcześniejsza spłata bez dodatkowych kosztów. Wnioskując o kredyt wystarczy historia bankowych kont firmowych z ostatnich 6 miesięcy. Nie są potrzebne zaświadczenia z ZUS i US. 

Czytaj więcej: Kredyt Fair w Idea Bank

Kredyt dla firm przez internet z tabletem w prezencie

Kredyt przez internet dla firm w Idea Bank z prezentem

Idea Bank oferuje kredyt dla firm z niskim oprocentowaniem i tabletem w prezencie. O kredyt możemy wnioskować całkowicie przez internet. Wystarczy przedstawić swoje rachunki z ostatnich 6 miesięcy i wysłać wniosek. Wstepną decyzje o przyznaniu kredytu otrzymamy już po kilku minutach.  Dodatkowo możemy dostać tablet Lenovo w prezencie jeśli spełnimy warunki regulaminu. 

Czytaj więcej: Kredyt dla firm przez internet z tabletem w prezencie