Promocja pożyczki w Supergrosz

Promocja 0% RRSO przy spłacie jednorazowej pożyczki w ciągu 30 dni w Supergrosz

Super grosz to bezpieczna pożyczka ratalna, którą można otrzymać wypełniając wniosek online. W serwisie pożyczkodawcy wszystkie koszty i opłaty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Minimalna pożyczka o jaką można starać się w Supergrosz wynosi 1000 zł. Spłatę można rozłożyć na 48 rat. W promocji pierwsza pożyczka ratalna udzielana jest z oprocentowaniem 0% RRSO pod warunkiem jej jednorazowej spłaty w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy. Jest to dobre rozwiązanie jeśli potrzebujemy szybko gotówki na krótki okres czasu. 

Czytaj więcej: Promocja pożyczki w Supergrosz

Zaplo pożyczka do 36 miesięcy spłaty

Pożyczka ratalna Zaplo.pl do 10 000 zł bez zaświadczeń na 36 miesięcy spłaty

Zaplo to pożyczka ratalna, którą można wziąć szybko przez internet. Zaplo oferuje możliwość wzięcia pożyczki bez żadnych zaświadczeń. Zaplo w promocji oferuje również możliwość wzięcia pierwszej pożyczki w celu przetestowania jej. Klient może z niej zrezygnować w ciągu 30 dni bez żadnych konsekwencji, wystarczy, że odda jedynie tyle ile pożyczył. W drugiej promocji oferowanej przez Zaplo.pl pożyczka z okresem spłaty do 3 miesięcy ma obniżoną prowizję o 20%. 

Czytaj więcej: Zaplo pożyczka do 36 miesięcy spłaty

Pierwsza pożyczka do 1500 zł udzielana za darmo w Flexpożyczka

Flexpożyczka pożyczka ratalna do 24 miesięcy spłaty

Flexpożyczka.pl to pozabankowa pożyczka ratalna, której okres spłaty wynosi maksymalnie 24 miesiące. W promocji pierwsza pożyczka udzielana jest za darmo do kwoty 1500 zł i okresem spłaty do 2 miesięcy. Proces udzielana pożyczki odbywa się w 100% online. Po pozytywnej akceptacji wniosku pieniądze są przelewane na konto w ciągu 15 minut. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka do 1500 zł udzielana za darmo w Flexpożyczka

Rata na plus - pożyczka pozabankowa na 6 miesięcy

Pożyczka rata na plus do 5000 zł na 6 miesięcy

Rata na plus to pożyczka pozabankowa udzielana na okres od 600 zł do 5000 zł na okres od 2 do 6 miesięcy. Wygodna możliwość spłaty w ratach pozwala na dopasowanie pożyczki internetowej do Twoich potrzeb. Wystarczy wypełnić szybki internetowy wniosek, który jest weryfikowany w w przeciągu kilku minut. O pożyczkę może starać się osoba w wieku od 21 do 73 lat, która mieszka na terenie RP i posiada stały dochód. O pożyczkę nie mogą starać się osoby, które widnieją w bazach dłużników. 

Czytaj więcej: Rata na plus - pożyczka pozabankowa na 6 miesięcy

Wonga pożyczka ratalna na 60 dni za 10 zł

Pożyczka w Wonga 

Wonga.com to firma, która oferuje szybkie pożyczki online bez wychodzenia z domu. Pożyczkę można rozłożyć maksymalnie na 18 rat. W promocji pierwsza pożyczka krótkoterminowa udzielana jest za wyjątkowo niską opłatę 10 zł. To znaczy, że jeśli pożyczymy np. 500 zł to do oddania będziemy mieli 510 zł. Pożyczka w Wonga udzlelana jest na dowód osobisty. Firma przed udzieleniem pożyczki weryfikuje wszelkie bazy dłużników. 

Czytaj więcej: Wonga pożyczka ratalna na 60 dni za 10 zł

Przetestuj pożyczkę w Zaplo.pl

Promocje w Zaplo.pl 

Zaplo.pl to firma, która udziela pożyczek przez internet na okres do 24 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki wynosi 1000 zł. Aktualnie w Zaplo trwają dwie promocje. Promocja ,,Przetestuj Zaplo" polega na tym, że jeżeli klient weźmie pierwszą pożyczkę przez internet i w ciągu 30 dni się rozmyśli, to wtedy oddaje tylko kwotę pożyczki bez żadnych dodatkowych kosztów. Druga promocja ,,Tniemy prowizję" polega na tym, że firma udziela pożyczek na 3 miesiące z prowizją niższą o 20%. O pożyczkę w Zaplo.pl do kwoty 7000 zł można starać się bez żadnych zaświadczeń.

Czytaj więcej: Przetestuj pożyczkę w Zaplo.pl