Pożyczka dla osób ze złą historią kredytową w Rapida

Pożyczka ratalna dla osób ze złą historią kredytową w Rapida

Oferta pożyczki ratalnej Rapida wychodzi naprzeciw osobą, które posiadają złą historię kredytową. Osoba, która jest w takiej sytuacji może starać się o pożyczkę pod warunkiem, że znajdzie dla siebie gwaranta. Gwarantem może być obywatel polski, między 18 a 75 roku życia. Gwarant powinien posiadać dobrą zdolność kredytową oraz posiadać własną nieruchomość. Firma Rapida Money jest polską firmą, która wcześniej działała na terenie Wielkiej Brytanii. Maksymalnie klienci mogą pożyczyć 25 000 zł na okres 48 miesięcy.

Czytaj więcej: Pożyczka dla osób ze złą historią kredytową w Rapida

Pożyczka ratalna Supergrosz przy jednorazowej spłacie RRSO 0%

Promocja  w Supergrosz przy jednorazowej spłacie pożyczki w ciągu 30 dni RRSO 0%

Supergrosz to bezpieczne i sprawdzone pożyczki udzielane przez internet. W Supergrosz pożyczce ratalnej w promocji możemy zyskać pierwszą pożyczkę za darmo na okres 30 dni. Umowę pożyczki ratalnej należy zawrzeć na okres od 2 do 48 miesięcy w kwocie od minimum 1000 zł. Promocja polega na tym, że jeżeli klient spłaci pożyczkę w ciągu 30 dni to firma udzieli mu rabatu związanych z kosztami pożyczki. O pożyczkę w Supergrosz mogą starać się osoby powyżej 21 roku życia. Oferowane przez SuperGrosz chwilówki i pożyczki można również odebrać w dowolnej placówce pocztowej. 

Czytaj więcej: Pożyczka ratalna Supergrosz przy jednorazowej spłacie RRSO 0%

Przenieś kredyt i zyskaj do 200 zł premii w promocji Kredyt OK

Zyskaj 200 zł premii za przeniesienie pożyczki do Kredyt Ok

 KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez Klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Firma oferuje pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki wieloratalne oraz kredyty gotówkowe do 200 tysięcy złotych. Obecnie trwa akcja promocyjna, w której klient za przeniesienie swoich kredytów i pożyczek do Kredyt OK może liczyć na zyskanie premii do 200 zł oraz obniżenie dotąd płaconej raty. 

Czytaj więcej: Przenieś kredyt i zyskaj do 200 zł premii w promocji Kredyt OK

Weź zimową pożyczkę i zgarnij bon do Biedronki o wartości 100 zł

Weź zimową pożyczkę i zyskaj bon o wartości 100 zł do Biedronki

Wystartowała bardzo ciekawa promocja związana z pożyczkami ratalnymi Hapi Pożyczki. Organizator promocji zapewnia klientom, którzy podpiszą umowę o pożyczkę bon o wartości 100 zł do wydania w sieci Biedronka. Promocja trwa do 28.02.2018 r. 

Czytaj więcej: Weź zimową pożyczkę i zgarnij bon do Biedronki o wartości 100 zł

Zyskaj premię za terminową spłatę pożyczki w Zaplo.pl

Promocja w Zaplo.pl premia wypłacana co 6 miesięcy za terminową spłatę pożyczki

W promocji: ,,Nagroda od Zaplo" pożyczkobiorca, który będzie spłacał pożyczkę w terminie otrzyma od firmy premię. Premia wypłacana jest co 6 miesięcy w wysokości od 100 zł do 250 zł. Wysokość premii uzależniona jest od kwoty pożyczki oraz okresu spłaty. Pożyczkę w Zaplo.pl można otrzymać bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Pożyczkę można spłacać w niskich ratach przez okres 3 lat. 

Czytaj więcej: Zyskaj premię za terminową spłatę pożyczki w Zaplo.pl

Pożyczka z obniżonym oprocentowaniem w TAKTO Finanse

Pożyczka z obniżonym oprocentowaniem w TAKTO Finanse

TAKTO Finanse to firma, która udziela pożyczek pozabankowych na długi okres spłaty do 36 miesięcy. Zaletą firmy TAKTO Finanse jest możliwość wzięcia pożyczki do 25 000 zł. Aktualnie trwa w promocja, w której oprocentowanie pożyczki zostaje obniżone do 3%. 

Czytaj więcej: Pożyczka z obniżonym oprocentowaniem w TAKTO Finanse

Pożyczka ratalna w Incredit w promocji pierwszy miesiąc gratis

Pożyczka na raty w Incredit na 12 miesięcy w promocji pierwszy miesiąc gratis

Pożyczka w Incredit to pożyczka ratalna, którą można wziąć na okres spłaty od 3 do 12 miesięcy. Incredit udziela pożyczki bardzo szybko przez internet. Wszelkie formalności związane z otrzymaniem pożyczki załatwimy bez wychodzenia z domu. Incredit pierwszą pożyczkę udziela w maksymalnej wysokości 7000 zł. W promocji dla nowych klientów pierwsza rata udzielana jest bez żadnych dodatkowych kosztów to znaczy nie jest powiększona o odsetki, czy prowizję. Incredit udziela szybkich pożyczek w wysokości od 800 zł do 10 000 zł. 

Czytaj więcej: Pożyczka ratalna w Incredit w promocji pierwszy miesiąc gratis