Kredy samochodowy w Inbank

Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Inbank to estoński bank, który ma swoją siedzibę w wielu krajach europejskich między innymi w Austrii i na Łotwie. W Inbank cały proces przyznania kredytu na samochód odbywa się w 100% przez internet. Nie wychodząc z domu możemy złożyć wniosek i czekać na jego weryfikację oszczędzając przy tym czas na chodzenie po placówkach bankowych. W Inbank można starać się o kredyt w wysokości 50 000 zł. Okres spłaty można rozłożyć na 72 miesiące.

Czytaj więcej: Kredy samochodowy w Inbank

Tani kredyt na auto w BGŻ BNP Paribas

Tani kredyt na samochód w BGŻ BNP Paribas

Kredyt w BGŻ BNP Paribas został wielokrotnie wybrany jako laureat plebiscytu na najlepszy kredyt samochodowy. Kredyt można przeznaczyć na wszelkiego rodzaju pojazdy związane również z działalnością gospodarczą. Atutem kredytu jest brak ograniczenia dla wieku pojazdu, który chcemy zakupić. Kredyt najbardziej opłaca się brać na okres 12 miesięcy, gdyż wtedy oprocentowanie jest najniższe i wynosi zaledwie 3,99%. Kredyt możemy przeznaczyć na zakup samochodu, motocykla bądź łodzi. Okres spłaty możemy rozłożyć maksymalnie na 8 lat.

Czytaj więcej: Tani kredyt na auto w BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas

Tani kredyt na samochód w BGŻ BNP Paribas

 

Bank BGŻ BNP Paribas wciąż utrzymuje się w czołówce najlepszych kredytów na samochód. Bank oferuje kredyt z wyjątkowo niskim oprocentowaniem od 3,99%. Gotówkę można przeznaczyć zarówno na nowe jak i używane samochody. Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. 

Czytaj więcej: Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas