Szybki kredyt dla firm w Alior Bank

Kredyt dla firm do 3 mln złotych w Alior Bank 

Zdarzają się sytuacje losowe zwłaszcza w biznesie, gdy czekamy na przelew, bo inna firma zwleka nam z zapłatą. Dzieje się również tak, że mamy pomysł na rozwój firmy na wdrożenie nowych rozwiązań, które chcielibyśmy szybko wdrożyć, ale nie mamy finansów.  Naprzeciw takim potrzebą klienta wychodzi Alior Bank. W swojej ofercie ma szybki kredyt firmowy, który można otrzymać już w ciągu 20 minut. O kredyt mogą starać się mikrofirmy, makrofirmy oraz średnie firmy. 

Szybki kredyt dla firm w Alior Bank

  • szybka decyzja o przyznaniu kredytu już w 20 min
  • środki nawet w 24 od podpisania umowy
  • wymagany PIT za minimum 10 miesięcy działalności 

Kwota kredytu uzależniona jest od dochodów i rozmiarów firmy. 

Mikrofirmy mogą starać się o kredyt w wysokości do 1 mln złotych 

Małe firmy mogą starać się o kredyt do 3 mln złotych

Średnie firmy mogą starać się o kredyt do 3 mln złotych

Wszelkie formalności związane z przyznaniem kredytu firmowego są udzielane głównie w oddziałach banku, jednak warto zamówić kontakt telefoniczny w tej sprawie i porozmawiać z doradcą banku, gdyż jeśli nie mamy czasu na wybranie się do banku, to istnieję możliwość tego, że bankier dojedzie do klienta na jego życzenie. 

Alior Bank cieszy się dobrą renomą w sektorze bankowym wśród klientów indywidualnych i firm. Bardzo często udziela promocji na produkty finansowe. Jeśli szukamy tanich produktów bankowych i obsługi na najwyższym poziomie, to powinniśmy skorzystać z oferty w Alior Banku.