Blog o kredytach bankowych i pożyczkach pozabankowych

Mistrzowski kredyt online

Mistrzowski Kredyt w Santander Consumer Bank bez wychodzenia z domu

W swojej ofercie Santander Consumer Bank posiada Mistrzowski Kredyt, który można wziąć bez wychodzenia z domu. Oprocentowanie kredytu wynosi 7,20% i większość banków udziela takiego samego oprocentowania. Stali klienci banku mogą starać się o kredyt w wysokości 85 000 zł, a nowi do 35 000 zł. Pierwszą ratę można zacząć spłacać dopiero po dwóch miesiącach od podpisania umowy. O kredyt można starać przez internet bez konieczności odwiedzania placówki banku. 

Mistrzowski kredyt w Santander 

Korzyści: 

  • karencja w spłacie pierwszej raty - pierwsza rata płatna dopiero po 2 miesiącach
  • wysoka kwota kredytu, dla obecnych klientów do 85 000 zł, dla nowych klientów do 35 000 zł
  • minimalna kwota kredytu wynosi: 6000 zł
  • istnieję możliwość ubezpieczenia kredytu

atrakcyjne warunki cenowe

  • oprocentowanie stałe lub zmienne zależne od ilości rat - stałe dla rat od 3 do 48 rat, oprocentowanie zmienne dostępne od 49 do 84 rat
  • kredyt cieszy się dużym zaufaniem u klientów skorzystało z niego ponad 11 mln Polaków
  • klient sam decyduje jak chce zawrzeć umowę - elektronicznie, umowa jest podpisywana przelewem weryfikacyjnym w wysokości 1 zł lub w oddziale, gdzie gotówkę odbierze od ręki
  • oprocentowanie kredytu wynosi: 7,2%

Jak się starać o kredyt ?

  • wypełnij formularz - konsultant banku oddzwoni (po zaakceptowaniu umowy gotówkę można otrzymać przelewem bądź przekazem pocztowym)
  • przyjdź do oddziału - gotówkę otrzymasz od ręki

 Wymagane dokumenty

1. Dokument tożsamości

- dowód osobisty

- karta pobytu z wydaniem zezwolenia na osiedlenie się

- karta pobytu lub karta pobytu stałego członka rodziny obywatela

2. Dokument potwierdzający dochód

minimalny dochód do ubiegania się o kredyt wynosi: 2500 zł 

- umowa o pracę

- emerytura/renta

- działalność gospodarcza i gospodarstwa rolne

- pozostałe umowy cywilno-prawne

 Przykład reprezentatywny

 

Dla kredytu gotówkowego z karencją w spłacie pierwszej raty na okres 2 miesięcy oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 24.05.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące:

stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20 %, całkowity koszt kredytu: 5091,99 zł obejmuje: prowizję: 1092,14 zł , odsetki: 3988,86 zł , opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,90 % , całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 22690,76 zł ; czas obowiązywania umowy: 50 miesięcy ; całkowita kwota do zapłaty : 27782,75 zł ; wysokość 47 miesięcznych równych rat 578,81 zł ostatnia rata w wysokości 578,68 zł . W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.