Pożyczka gotówkowa w Credit Agricole z 0% prowizji i ze stałym oprocentowaniem

Pożyczka w promocji w Credit Agricole z 0% prowizji i ze stałą ratą 

Aktualnie w Credit Agricole prowadzona jest promocja kredytu gotówkowego. W promocji można wziąć kredyt do 20 000 zł i rozłożyć jego spłatę na 60 miesięcy. Kredyt będzie udzielony zgodnie z zasadami promocji na preferencyjnych warunkach z oprocentowaniem w wysokości 7% i oprocentowaniem stałym w wysokości 7%. Kredyt jest opłacalny pod warunkiem, że nie damy się złapać na ubezpieczenie. Pamiętam jak członek mojej rodziny skorzystał kiedyś z promocji i owszem warunki były atrakcyjne, bo bez kosztów prowizji jednak koszty ubezpieczenia świadczyły o tym, że kredyt wcale taki tani nie był. Oczywiście jeśli chorujemy i jesteśmy w podeszłym wieku, to warto skorzystać z ubezpieczenia. Dlatego zachęcam do zapytania o kwestię ubezpieczenia w pierwszej kolejności z doradcą banku. 

 Kredyt gotówkowy w Credit Agricole 

  • oprocentowanie stałe: 7%
  • 0 zł prowizja
  • RRSO: 7,23%

Jak starać się o kredyt ? 

Regulamin promocji ze strony Credit Agricole

1.    Kto organizuje promocje

Nazywamy się Credit Agricole Bank Polska Spółka Akcyjna i jesteśmy organizatorem tej promocji. Nasze szczegółowe dane znajdziesz na końcu tego regulaminu.

Gdy w regulaminie piszemy „Ty” - mamy na myśli każdą osobę, która może skorzystać

z promocji. Gdy piszemy „my” - mamy na myśli Credit Agricole Bank Polska S.A. Niektóre pojęcia w regulaminie mają specjalne znaczenie. Wyjaśniamy je na końcu regulaminu.

2.    Podstawowe założenia promocji

1.    Promocja trwa od 23 sierpnia 2021 roku do 30 listopada 2021 roku.

2.    Z promocji możesz skorzystać:

a.    w naszych placówkach,

b.    telefonicznie przez CA24 Infolinię,

c.    przez CA24 eBank lub CA24 Mobile.

3.    Jakie warunki musisz spełnić, aby wziąć udział w promocji

Aby wziąć udział w promocji:

1.    posiadasz zdolność kredytową i spełniasz wymogi formalne dla kredytu,

2.    złożysz wniosek i do 7.12.2021 podpiszesz umowę o kredyt na kwotę maksymalnie 20 tysięcy zł rozłożoną na maksymalnie 60 miesięcy,

3.    posiadasz lub otworzysz jedno z naszych kont, w naszej placówce lub przez aplikację (ten warunek nie obowiązuje Cię przy sprzedaży telefonicznej przez CA24 Infolinia, CA24 eBank, CA24 Mobile): Konto dla Ciebie    Konto dla Ciebie VIP Konto dla Ciebie MOVE!    

4.    nie masz obecnie w naszym banku czynnego produktu kredytowego.

4.    Jak działa promocja ?

1.    Nie zapłacisz prowizji za udzielenie kredytu.

2.    Oprocentowanie stałe kredytu wyniesie 7%.

 Przykład reprezentatywny

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,23%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 916,56 zł, oprocentowanie stałe 7%, całkowity koszt kredytu 1 616,56 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 1 616,56 zł), 45 miesięcznych równych rat w wysokości 280,79 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 281,01 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.08.2021 r. na przykładzie reprezentatywnym, przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.