Tania pierwsza pożyczka w BNP Paribas do 4000 zł

Pierwsza pożyczka w BNP Paribas do 4000 zł

W swojej ofercie bank BNP Paribas udziela w promocji pierwszą pożyczkę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Prowizja pożyczki wynosi jedynie 2,99%, a oprocentowanie 0%. Pożyczka jest idealna dla osób, które potrzebują niewielkiej kwoty pożyczki i chcą ją spłacić w ciągu dwóch lat. 

Czytaj więcej: Tania pierwsza pożyczka w BNP Paribas do 4000 zł

Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy

Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy do 200 000 zł

 Bank Pocztowy oferuje kredyt gotówkowy, który można wziąć z dowolną osobą. Maksymalna kwota kredytu o jaką można się starać wynosi 200 000 zł. Oprocentowanie kredytu jest zmienne i wynosi 7,20% jest to dobra oferta w porównaniu do konkurencyjnych banków. Umowę o pożyczkę można podpisać w dowolnej placówce pocztowej bądź w oddziałach Bank Pocztowy.  

Czytaj więcej: Kredyt gotówkowy w Bank Pocztowy

Pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski na dowolny cel

Pożyczka gotówkowa w ING do 100 000 zł 

W ING Bank Śląski można wziąć pożyczkę z dość niskim oprocentowaniem od 6,59% do 7,20%. Oprocentowanie jest naprawdę niskie w porównaniu do konkurencyjnych banków, które zdecydowały się na podwyższenie wysokości oprocentowania ze względu na epidemię covid 19.   

Czytaj więcej: Pożyczka gotówkowa w ING Bank Śląski na dowolny cel

Pożyczka gotówkowa bez wychodzenia z domu w Citibank Handlowy

Pożyczka bez wychodzenia z domu w Citibank Handlowy

W promocji Citibanku dla nowych klientów można wziąć pożyczkę na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Oprocentowanie pożyczki wynosi 6,99%, a prowizja jest naliczana od 4,5%. Cały proces przyznawania pożyczki odbywa się przez internet. Wypełnienie wniosku online zajmuje jedynie kilka minut. 

Czytaj więcej: Pożyczka gotówkowa bez wychodzenia z domu w Citibank Handlowy