Pożyczka w Finbo

Pożyczka w Finbo

Pożyczka w Finbo to pożyczka pozabankowa, którą można wziąć do kwoty 5000 zł na okres 30 dni. Proces przyznania pożyczki trwa bardzo szybko. O pożyczkę można starać się w kwocie od 500 zł do 5000 zł. 

Czytaj więcej: Pożyczka w Finbo

Pierwsza pożyczka w Vivus.pl do 3000 zł

Pierwsza pożyczka w Vivus.pl do 3000 zł

Vivus Finance to spółka należąca do grupy kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online działającej w 17 krajach na świecie. Vivus jest jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce. Pierwsza pożyczka w Vivus.pl udzielana jest do kwoty 3000 zł z okresem spłaty do 30 dni. W promocji można również skorzystać pożyczki na kwotę 500 zł z okresem spłaty do 61 dni. Pożyczka na kwotę 500 zł udzielana jest za darmo. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka w Vivus.pl do 3000 zł

Pierwsza darmowa pożyczka do 500 zł w NetCredit

Pierwsza darmowa pożyczka do 500 zł w Net Credit

W związku z pandemią covid 19 wiele instytucji finansowych wycofało się z promocji, które gwarantowały darmowe pożyczki. Net Credit wychodząc naprzeciw potrzebą klientów oferuje pierwszą darmową pożyczkę do kwoty 500 zł z okresem spłaty do 30 dni. Net Credit działa na polskich rynku od 2011 r. 

Czytaj więcej: Pierwsza darmowa pożyczka do 500 zł w NetCredit

Vivus pożyczka za darmo do 3000 zł na 30 dni

Pierwsza pożyczka za darmo do 3000 zł w Vivus.pl

Pierwsza pożyczka w Vivus.pl udzielana jest za darmo. Klient, który wnioskuje o pierwszą pożyczkę nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Maksymalna wysokość pierwszej pożyczki udzielanej przez internet wynosi 3000 zł. Pożyczkę można otrzymać bardzo szybko przez internet. Decyzja o przyznaniu pożyczki zostaje udzielona klientowi bardzo szybko przez wiadomość sms lub e-mail. 

Czytaj więcej: Vivus pożyczka za darmo do 3000 zł na 30 dni

Mikrokasa pożyczka na raty online do 15 000 zł

Mikrokasa pożyczka ratalna do 15 000 zł 

Mikrokasa to pożyczka pozabankowa, którą można wziąć szybko bez wychodzenia z domu. Minimalna kwota pożyczki o jaką może wnioskować klient wynosi 1000 zł, a maksymalna 15 000 zł. Pożyczka udzielana jest na okres od 12 do 30 miesięcy. Firma posiada nienaganną opinię oraz wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Klient, który spłaci pożyczkę szybciej może liczyć na to, że jej koszty zostaną zmniejszone. Decyzja o przyznaniu pożyczki rozpatrywana jest maksymalnie do 30 minut. Wszelkie problemy ze spłatą pożyczki ustalane są indywidualnie odnośnie potrzeb klienta. Ugody są bezpłatne i dostosowane do finansowych możliwości klienta. 

Czytaj więcej: Mikrokasa pożyczka na raty online do 15 000 zł

Szybka pożyczka w Kredito24

Pożyczka przez internet w Kredito24

W Kredito 24 wystarczą 2 minuty aby złożyć wniosek o pożyczkę bez poręczenia. Firma udziela pożyczek w wysokości od 300 zł do 3000 zł. O pożyczkę powinny starać się osoby pełnoletnie, które posiadają stały udokumentowany dochód. Pożyczka udzielana jest w 100% online. Widnienie w BIK nie oznacza automatycznego odrzucenia wniosku. Pożyczka udzielana jest maksymalnie na 30 dni.

Czytaj więcej: Szybka pożyczka w Kredito24

Skorzystaj z pożyczki w Net Credit i zyskaj 2 bilety do Multikina

Darmowa pierwsza pożyczka w Net Credit z 2 biletami do Multikina w promocji

W Net Credit wystartowała bardzo atrakcyjna promocja. Pierwsze 175 osób, które skorzystają z pierwszej pożyczki może również liczyć na to, że otrzyma również kupon do wymiany na 2 bilety do Multikina. Net Credit w promocji udziela pierwszej pożyczki za darmo na okres 30 dni. Minimalna kwota pożyczki o jaką możemy wnioskować wynosi 150 zł. 

Czytaj więcej: Skorzystaj z pożyczki w Net Credit i zyskaj 2 bilety do Multikina