Blog o kredytach bankowych i pożyczkach pozabankowych

Online Gotówka do 65 dni spłaty

Online Gotówka do 65 dni spłaty 

Online Gotówka to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek. W Online Gotówka można wziąć kwotę pożyczki od 400 zł do 15 000 zł. Proces przyznania pożyczki jest bardzo przyjazny i szybki. Pożyczkę można otrzymać w 15 minut od złożenia wniosku. Wnioski o szybką pożyczkę są przyjmowane całą dobę. Rozpatrzenie wniosku zależne jest jednak od pracy BIGów oraz banku, w którym klient posiada rachunek. 

Jakie są potrzebne dokumenty do wnioskowania o pożyczkę ? 

Żadne – oprócz dokumentu tożsamości. Musisz mieć dostęp do Internetu, rachunek bankowy w polskim banku i telefon komórkowy.

 Kto może otrzymać pożyczkę ?

 Obywatele Polski, którzy w chwili składania Wniosku o Udzielenie Pożyczki online ukończyli 18 lat, posiadający rachunek bankowy w jednym z polskich banków i aktywny telefon komórkowy oraz adres mailowy, nie posiadający zaległości w spłacie zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek.

Czy każdy może wziąć pożyczkę na 65 dni ?

Informujemy, że możliwość zaciągnięcia pożyczki na 65 dni jest dostępna nie dla wszystkich klientów. System automatycznie sprawdza, na jaki okres i na jaką kwotę możemy udzielić każdemu klientowi pożyczki.

Ile można pożyczyć w Online Gotówka ?

 Możliwa do uzyskania suma pożyczki gotówkowej zawiera się w przedziale od 400 do 15 000 zł, natomiast okres pożyczki wynosi 65 dni.

 Jak spłacić pożyczkę ?

Przelewając sumę do spłaty na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku. W tytule przelewu należy wpisać „Spłata pożyczki nr [numer formularzu informacyjnego]”.

Kto nie otrzyma pożyczki ?

Pożyczki nie mogą otrzymać osoby: wpisane na listę dłużników które nie spłaciły poprzedniej pożyczki które w trakcie rejestracji podały nieprawidłowe dane w wieku poniżej 18 lat nieposiadające stałego dochodu

Jak się starać o pożyczkę ?

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład pożyczki: W przypadku pożyczki w wysokości 10 000 zł na okres 65 dni RRSO wynosi 350%, stopa oprocentowania 9,5% rocznie, a prowizja 2 900,30 zł. Całkowita kwota do zapłaty to 13 069,30 zł.