Blog o kredytach bankowych i pożyczkach pozabankowych

Pożyczka w 15 minut w Gotówka nonstop

Pożyczka w 15 minut w Gotówka nonstop do 3000 zł Gotówka nonstop to strona przeznaczona do porównywania ofert szybkich pożyczek z wielu parabanków. Wystarczy, że klient wypełni wniosek, a otrzyma od firmy ofertę idealnie dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zdarza się, że jedne firmy odmawiają pożyczek na przykład w przypadku niskich dochodów, ale inne mają inne wymogi związane z udzieleniem pożyczki i oferują pożyczki również dla osób z niskim dochodem. Korzystając z oferty Gotówki non stop przede wszystkim oszczędza się czas, ponieważ dzięki weryfikacji w szybkim czasie możemy otrzymać informację o przyznaniu pożyczki. Wypełnienie formularza jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Przelew od wypełnienia wniosku można otrzymać już w ciągu 15 minut. Pieniądze na konto mogą trafić również w weekend. 

Czytaj więcej: Pożyczka w 15 minut w Gotówka nonstop

Pożyczka w Finbo za darmo od 3000 zł

Pierwsza pożyczka za darmo od 3000 zł w Finbo

Darmową pożyczkę w Finbo może otrzymać każda osoba fizyczna, która nie posiada jeszcze pożyczki w Finbo, weźmie pożyczkę w kwocie co najmniej 3000 zł i terminowo spłaci swoje zobowiązania. Finbo to przyjazna pozabankowa instytucja finansowa, która pomaga uzyskać środki na pokrycie niespodziewanych wydatków. Finbo oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe. Otrzymanie pożyczki w Finbo możliwe jest w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. 

Czytaj więcej: Pożyczka w Finbo za darmo od 3000 zł

Pożyczka w VIVUS.PL za darmo do 3000 zł z okresem spłaty do 61 dni

Pierwsza pożyczka w Vivus.pl za darmo z okresem spłaty do 61 dni

Vivus Finance to spółka należąca do grupy kapitałowej 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online działającej w 17 krajach na świecie. W 2012 r. Vivus uruchomił sprzedaż pożyczek przez internet na rynku polskim. Od początku swojej działalności jest laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Aktualnie w Vivus trwa promocja, w której pierwsza pożyczka do 3000 zł udzielana jest bez dodatkowych opłat, a okres jej spłaty wynosi aż 61 dni. Jeśli aktualnie szybko potrzebujemy gotówki to bez wahania powinniśmy skorzystać z oferty pierwszej pożyczki w Vivus.pl. 

Czytaj więcej: Pożyczka w VIVUS.PL za darmo do 3000 zł z okresem spłaty do 61 dni

Pierwsza pożyczka za darmo w Vivus do 3000 zł

Pierwsza pożyczka za darmo  w Vivus do 3000 zł z okresem spłaty 30 dni

Pożyczka Vivus jest bardzo mocno reklamowana w mediach. Wiele osób może się zastanawiać, czy warto skorzystać z usług tej firmy ? Zdecydowanie opłaca się skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki oferowanej przez Vivus. Pożyczka udzielana jest na okres spłaty do 30 dni z oprocentowaniem 0%. Klient spłaca jedynie kwotę z jakiej skorzystał. Pierwsza pożyczka jest wolna od dodatkowych opłat, czy kosztów pod warunkiem, że pożyczka zostanie spłacona zgodnie z terminem. O pożyczkę mogą starać się osoby w wieku od 19 do 78 lat nie widniejące w żadnych bazach dłużników. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka za darmo w Vivus do 3000 zł

Pierwsza pożyczka w Finbo za darmo na 30 dni do 3000 zł

Darmowa pożyczka w Finbo na 30 dni do 3000 zł

Finbo to przyjazna pozabankowa instytucja, która pomaga klientom uzyskać szybko gotówkę na niespodziewany wydatek. Finbo oferuje szybkie i wygodne krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. Pieniądze z Finbo można otrzymać już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Pierwsza pożyczka w Finbo udzielana jest za darmo. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów za skorzystanie z pierwszej pożyczki na 30 dni. Oddaje dokładnie taką samą kwotę z jaką wziął. O pożyczkę mogą starać się osoby w wieku od 20 do 75 lat. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka w Finbo za darmo na 30 dni do 3000 zł

Pierwsza pożyczka za darmo na 45 dni w Lendon do 3000 zł

Pierwsza pożyczka za darmo na 45 dni w Lendon do 3000 zł 

Lendon to firma, która udziela pożyczek krótkoterminowych na dość długi okres czasu w porównaniu do konkurencyjnych chwilówek. W Lendon.pl pierwsza pożyczka w promocji udzielana jest za darmo. Pierwszą pożyczkę można wziąć maksymalnie do kwoty 3000 zł na okres 45 dni. Pożyczka w Lendon udzielana jest osobą w wieku od 21 lat do 70 lat. 

Czytaj więcej: Pierwsza pożyczka za darmo na 45 dni w Lendon do 3000 zł

Pożyczka Vivus z bonem o wartości 300 zł do fly.pl

Pożyczka w Vivus z bonem 300 zł do fly.pl

W Vivus.pl można wziąć pożyczkę do której klient otrzyma dołączony bon do wykorzystania na stronie fly.pl. Warunki promocji są łatwe do spełnienia. Wystarczy, że uczestnik promocji skorzysta z pierwszej darmowej pożyczki bądź weźmie kolejną już pożyczkę w Vivus. Po przyznaniu pożyczki bon zostanie przesłany klientowi w ciągu jednego dnia roboczego jako wiadomość sms. Bon do fly.pl można zrealizować do 31.12.2018 r. Pierwsza pożyczka w Vivus jest udzielana za darmo, dzięki czemu klient może ją wypróbować bez żadnych dodatkowych kosztów. 

Czytaj więcej: Pożyczka Vivus z bonem o wartości 300 zł do fly.pl