Pożyczka na zakup samochodu

Pożyczka na zakup samochodu w Mogo

 

Mogo to marka, która działa od lat w 5 krajach. Z powodzeniem otwiera oddziały w różnych lokalizacjach w Europie. Działa między innymi na terenie Łotwy, Litwy, Gruzji, Rumunii oraz Estonii. Na dzień dzisiejszy firma sfinansowała ponad 90 mln EUR pożyczek i leasingów z okresami umowy aż do 6 lat. Firma udziela pożyczek w wysokości od 25 000 zł do 45 000 zł na okres spłaty od 6 do 47 miesięcy. Mogo udziela pożyczek na zakup samochodu oraz pod zastaw samochodu. Wycena samochodu jest całkowicie za darmo. Aby zastawić samochód należy mieć minimum 21 lat oraz być właścicielem auta wskazanego pod zastaw. Pożyczka pod zastaw samochodu udzielana jest w kwocie od 2500 zł do 45 000 zł. 

Czytaj więcej: Pożyczka na zakup samochodu

Kredyt na samochód z premią do 760 zł

Kredyt gotówkowy na samochód w Deutsche Bank z premią do 760 zł 

W promocji prowadzonej przez Deutsche Bank klient, który zdecyduje się podpisać umowę o kredyt na samochód może wiele zyskać. Klient, który zawrze umowę do 29.12.2017 r. otrzyma od banku kod rabatowy. Kod rabatowy uprawnia do zakupu ze zniżką ubezpieczenia OC, AC bądź pakiet OC/AC na stronie axa.pl. Zakup ubezpieczenia powinien nastąpić najpóźniej w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kredyt. Dodatkowo klient w ramach promocji może zyskać również premię w wysokości kosztu poniesionego ubezpieczenia, nie więcej niż jednak 760 zł, w terminie 45 od daty zawarcia i opłacenia umowy ubezpieczenia. 

Czytaj więcej: Kredyt na samochód z premią do 760 zł

Kredy samochodowy w Inbank

Kredyt samochodowy bez zabezpieczeń w Inbank

Inbank to estoński bank, który ma swoją siedzibę w wielu krajach europejskich między innymi w Austrii i na Łotwie. W Inbank cały proces przyznania kredytu na samochód odbywa się w 100% przez internet. Nie wychodząc z domu możemy złożyć wniosek i czekać na jego weryfikację oszczędzając przy tym czas na chodzenie po placówkach bankowych. W Inbank można starać się o kredyt w wysokości 50 000 zł. Okres spłaty można rozłożyć na 72 miesiące.

Czytaj więcej: Kredy samochodowy w Inbank

Tani kredyt na auto w BGŻ BNP Paribas

Tani kredyt na samochód w BGŻ BNP Paribas

Kredyt w BGŻ BNP Paribas został wielokrotnie wybrany jako laureat plebiscytu na najlepszy kredyt samochodowy. Kredyt można przeznaczyć na wszelkiego rodzaju pojazdy związane również z działalnością gospodarczą. Atutem kredytu jest brak ograniczenia dla wieku pojazdu, który chcemy zakupić. Kredyt najbardziej opłaca się brać na okres 12 miesięcy, gdyż wtedy oprocentowanie jest najniższe i wynosi zaledwie 3,99%. Kredyt możemy przeznaczyć na zakup samochodu, motocykla bądź łodzi. Okres spłaty możemy rozłożyć maksymalnie na 8 lat.

Czytaj więcej: Tani kredyt na auto w BGŻ BNP Paribas

Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas

Tani kredyt na samochód w BGŻ BNP Paribas

 

Bank BGŻ BNP Paribas wciąż utrzymuje się w czołówce najlepszych kredytów na samochód. Bank oferuje kredyt z wyjątkowo niskim oprocentowaniem od 3,99%. Gotówkę można przeznaczyć zarówno na nowe jak i używane samochody. Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. 

Czytaj więcej: Kredyt samochodowy w BGŻ BNP Paribas